FIRMA
Firma GŁADYSZ MOTORS powstała z myślą o wymagających Klientach szukających samochodów klasy premium.
Salon GŁADYSZ MOTORS oferuje Klientom nowe i używane samochody ekskluzywnych marek, takich jak: Audi, BMW, Mini, Porsche oraz innych wedle życzeń Klienta.

Dzięki współpracy z dealerami z całej Europy, możemy zaoferować naszym Klientom fabrycznie nowe samochody osobowe i dostawcze w niższych cenach niż w salonach firmowych, zachowując przy tym pełną gwarancję EU i jakość modelu.
GŁADYSZ MOTORS to jedyny na tarnowskim rynku salon samochodowy, który w swojej ofercie posiada szeroką gamę samochodów klasy premium.

Jako Multi Dealer jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom Klientów. Profesjonalni sprzedawcy pomogą Państwu stworzyć niepowtarzalny egzemplarz wymarzonego samochodu.
Firma GŁADYSZ MOTORS to przede wszystkim zespół osób z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Łączy nas wspólna pasja, którą dzielimy się z naszymi Klientami.

Wybierając GŁADYSZ MOTORS otrzymują Państwo profesjonalną i rzetelną obsługę w pełnym zakresie, gwarancję bezpiecznej transakcji oraz atrakcyjne ceny.